Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Biegowe sukcesy na koniec wakacji

Główne zdjęcie
Monika Bytner-Kwiatkowska

Biegacze z KS PREFBET-SONAROL dobrze zaprezentowali się w końcówce wakacji. „Nasi zawodnicy zajmowali czołowe miejsca w imprezach biegowych w kilku miejscach Polski” - przekazuje trener Andrzej Korytkowski.

Martyna Krawczyńska na 3000 metrów (10:01,59 sek.) oraz Konrad Zalewski na 600 metrów (1:31,18 sek.) zajęli drugie miejsca ustanawiając rekordy życiowe podczas memoriału im. Jana Dery w Tychach.

Monika Bytner-Kwiatkowska podczas biegu „Piąteczka dla każdego” w Nowym Dworze Mazowieckim zwyciężyła na dystansie 5 km.

Monika Nawrat okazała się najlepsza w przełajowym Biegu Bobra, który rozegrano na dystansie 8888 metrów w Tłuszczu.

Natomiast „operujący” na Pomorzu Mateusz Niemczyk został zwycięzcą „Biegu im. Jana Kielasa” wchodzącego w skład Grand Prix Kociewia. Bieg odbył się na dystansie 10km w miejscowości Skarszewy.

 

Foto: Monika Bytner-Kwiatkowska
Foto: Konrad Zalewski
Foto: Martyna Krawczyńska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę