Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Krawczyńska z najlepszym wynikiem w Polsce

Główne zdjęcie
Martyna Krawczyńska

Bardzo dobry występ zanotowała Martyna Krawczyńska w w Mitingu Młodzieżowym rozgrywanym w weekend na stadionie warszawskiego AWF-u. Reprezentantka KS PREBET-SONAROL 1000 metrów przebiegła w czasie 2:47,18 sek., co jest obecnie najlepszym wynikiem w Polsce na tym dystansie w kategorii juniorek.

Martyna Krawczyńska potwierdza dobre przygotowanie do sezonu i tym bardziej szkoda pechowego startu w Mistrzostwach Polski Juniorów. W Warszawie podopieczna Andrzeja Korytkowskiego wygrała bieg na 1000 metrów w świetnym stylu ustanawiając niezmieniony od 16 lat rekord województwa podlaskiego. Swoją drogą osiągnięty przez inną wychowankę trenera Korytkowskiego - Annę Pruszkowską (2:49,69 – 2006 rok). Martyna otwiera tegoroczne polskie tabele rankingowe juniorek również na 1500 metrów z przeszkodami, na 2000m z przeszkodami jest 3-cia, a na 800m 4-ta. 

Na tych samych zawodach młodzik Konrad Zalewski z czasem 1:31,59 sek. zajął 3-cią lokatę. Martyna jest uczennicą Liceum Mistrzostwa Sportowego w  Łomży, a Konrad to absolwent Szkoły Podstawowej w Kobylinie Borzymy i od 1 września, zapowiada trener, zasili szeregi LMS Łomża.

Lokaty zawodników w innych startach:

Sylwia Walczak wygrała na dystansie 10 km w Bieg Ryński o puchar burmistrza miasta Ryn. Zawodniczka tę odległość pokonała w 41,07min. 

Iwona Wicha zwyciężyła w biegu górskim Tatra Trail w Zakopanem. Zawody rozegrano na dystansie 16 kilometrów,  przy przewyższeniu wynoszącym 600 metrów.                                                                

Prosto po zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie Iwona Bernardelli wystartowała w XX Biegu św. Jakuba w Lęborku z czasem 34,44 min. zajmując na dystansie 10km drugą lokatę.
Na tych samych zawodach Mateusz Niemczyk zajął 3-cie miejsce (31,15 min). Bieg ukończyło 329 osób.

 

230804070022.gif
Foto: Martyna Krawczyńska
Foto: Walczak Sylwia
Foto: Iwona Bernardelli
Foto: Niemczyk Mateusz
Foto: Walczak Sylwia
Foto: Zaleski Konrad
Foto: Martyna Krawczyńska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę