Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Błaszczak nowym trenerem ŁKS-u

Główne zdjęcie
Huber Błaszczak, trener ŁKS 1926 Łomża

29-letni Hubert Błaszczak został nowym szkoleniowcem łomżyńskiej drużyny. Asystentem trenera będzie Szymon Dujko-Domański.

Po zmianie zarządu klubu dotychczasowy sztab szkoleniowy zrezygnował z dalszej pracy z drużyną. Damian Polnicki, prezes ŁKS-u obiecał w ciągu kilku dni podpisanie umowy z nowym trenerem. Szkoleniowcem ŁKS-u 1926 Łomża został 29-letni Hubert Błaszczak. Asystować będzie mu Szymon Dujko-Domańaki. Umowa z trenerem została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejny.

Jak przekazuje łomżyński klub, Hubert Błaszczak jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i posiada licencję trenerską UEFA A. Odbył staże trenerskie w Warcie Poznań, Koronie Kielce, Jagiellonii Białystok i Brentford FC. W swojej dotychczasowej karierze pracował w Kotwicy Kołobrzeg oraz Polonii Warszawa w czasie, kiedy kluby były w III i II lidze. Uczestniczył w awansach obu zespołów do wyższych klas rozgrywkowych. W Kołobrzegu w zależności od trenerów pełnił różne funkcje: asystenta trenera, analityka, czy scouta piłkarskiego. W Polonii zaś pracował w charakterze analityka. W przeszłości pierwszy trener KS Łomianki, Lechia Tomaszów Mazowiecki, asystent i następnie pierwszy trener Sokół Ostróda w II lidze.

Z informacji opublikowanej na stronie Sokoła Ostróda wynika, że Hubert Błaszczak do Sokoła trafił w połowie lipca 2021 roku, i tam pełnił funkcję drugiego trenera. Funkcję pierwszego szkoleniowca II ligowej drużyny objął pod koniec września 2021 roku. Drużyna pod jego kierownictwem w eWinner 2 lidze wygrała 3 spotkania, 3 zremisowała i poniosła 4 porażki. 18 stycznia 2022 roku za porozumieniem stron kontrakt został rozwiązany. 

W udostępnionym przez ŁKS nagraniu nowy trener dziękuje za zatrudnienie i zaprasza kibiców na trybuny. Na razie nie mówi nic o drużynie, jej atutach czy bolączkach. Potwierdza natomiast, że celem na ten sezon jest awans do III ligi.

 

Nowy Zarząd ŁKS-u 1926 Łomża od 18 lipca 2022 roku tworzą:

Damian Polnicki – Prezes Zarządu;

Tomasz Bałdyga – Wiceprezes Zarządu;

Adrian Gołaszewski – Członek Zarządu;

Jerzy Karwowski – Członek Zarządu;

Michał Kotelczuk – Skarbnik.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę