Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wiktor Kosowski deblowym finalistą turnieju ITF World Tennis Tour Juniors

Główne zdjęcie
Wiktor Kosowski

Wiktor Kosowski zajął drugie miejsce w deblu w turnieju ITF World Tennis Tour Juniors organizowanego na jednych z najpiękniejszych w Polsce kortach trawiastych zlokalizowanych w Michałówku w Powiecie Łowickim.

Wiktor w turnieju deblowym wraz z Gabrielem Łosiewiczem ze Szczecinka pokonał w pierwszej rundzie parę Christian Gronfeldt – Sorensen (DEN) i Kacper Knitter (POL) 6:3 i 6:4, w ćwierćfinale parę z Polski: Dominik Spychalski i Marcin Żarski 6:0, 7:5 oraz w półfinale parę Julius Augunas (LTU) i Gregorio Hidalgo (VEN) 6:4, 3:6 (10:5). Finał rozstrzygnął się na korzyść pary Dorian Juszczak i Jakub Jędrzejczak, którzy ostatecznie zostali zwycięzcami turnieju w deblu. 

W turnieju singlowym Wiktor doszedł do ćwierćfinału pokonując po drodze kolejno: reprezentanta Danii - Christian Gronfeldt – Sorensen, Polski – Kacpra Królikowskiego SKT Promasters Szczecin, ulegając po zaciętym meczu Jakubowi Krawczykowi CKT Grodzisk Mazowiecki.

 

Foto: Wiktor Kosowski
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę