Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Sezon lekkoatletyczny rozpoczęty sukcesem

Piotr Dąbrowski zwyciężył w dwóch biegach podczas Mitingu Solidarności, który odbył się w Białymstoku z okazji święta Konstytucji 3-go Maja. Reprezentant KS PREFBET-SONAROL na 100 metrów uzyskał czas 11,10 sek., a na 150m - 16,53 sek. w obu przypadkach ustanawiając rekordy życiowe.

Miting Solidarności, który jest jednocześnie mitingiem otwarcia sezonu letniego w lekkiej atletyce, w biegu na 3000 metrów przybrał niecodzienny obrót. Ze zgłoszonych do zawodów 5 zawodniczek, wystartowała tylko… Martyna Krawczyńska. Pozostałe zawodniczki ze względu na pogodę wycofały się. Reprezentantka KS PREFBET-SONAROL Martyna Krawczyńska biegnąc sama w uzyskała bardzo dobry wynik 10:07,40 sek. 

- Jestem zadowolony ze startu wszystkich moich podopiecznych, ale szczególnie duże wrażenie wywarł na mnie bieg Martyny, której jeszcze w lutym koronnym dystansem było… 800 metrów. Wynik jaki uzyskała w Białymstoku jest tym wartościowszy, że został uzyskany w samotnym biegu, przy silnym wietrze oraz niskiej temperaturze i do tego w debiucie! U Piotra widać już zbliżającą się formę i trzeba tylko czekać na dobrą pogodę to wynik na jego koronnym dystansie 400 metrów może być interesujący – podsumował trener Andrzej Korytkowski.

Zawodnicy PREFBET-SONAROL w majówkę „pokazali się” też w biegach ulicznych:

Monika Nawrat zwyciężyła w Biegu Flagi, który na dystansie 6 km rozegrany był w Łochowie.

Iwona Wicha była pierwsza a Monika Bytner-Kwiatkowska trzecia na 5km w Biegu Konstytucji w Radomiu. 

Iwona Bernardelli zwyciężyła w Biegu Konstytucji na dystansie 5km w Warszawie. 

 

Pozostałe wyniki z Białegostoku:

400-Rogiński Bartosz 53,19

400-Piątkowski Olaf 55,14 

400-Lipska Weronika 67,16

1000m-Lisniczenko Sierhej 2:40,77

Dysk 1kg.-Trzonkowska Beata 45,18m

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę