Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Udane starty młodych tenisistów

Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie, które w miniony weekend odbywały się w Białymstoku.

W dniach 29.04-2.05 Podlaski Wojewódzki Związek Tenisowy w Białymstoku zorganizował Mistrzostwa, w których udział wzięło 20 najbardziej utalentowanych tenisistów z podlaskiego.  Aniela bez straty seta (w finale z Julią Tołstoj - AT Dzikiewicz Białystok), Bartek po trzysetowym pojedynku z HubertemSosnowskim (AT Dzikiewicz Białystok) zwyciężyli w turnieju. Ponadto Aniela z Elizą Tarasewicz (UKS Sokół Asy Białystok) triumfowała w grze deblowej, podobnie Bartek z Julianem Smorszczewskim (UKS Sokół Asy Białystok).

W tym czasie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zorganizował dla młodych adeptów tej pięknej dyscypliny sportu turniej tenisa – Tenis 10. W grupie zielonej wygrał Artur Modzelewski (UKS Return Łomża) ogrywając w finale Izabelę Waldzińską (UKS Return Łomża). W półfinale zawodów uplasowali się Elizaveta Bliznyuk (Tarnopol) i Kuba Zabielski (UKS Return Łomża). W grupie czerwonej triumfował Jan Charmas przed Aleksandrą Waldzińską, Gabrysią Rozen, Niną Zorczykowską, Alanem Galińskim, Julianem Białuchą i Kaliną Bajno (wszyscy UKS Return Łomża). 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę