Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

ŁKS na „piątkę”

Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Łomżyńskiego Klubu Sportowego zobaczyli w sobotę kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Łomży. Łomżyński zespół zdeklasował zajmującą 4. miejsce w tabeli drużynę KS Michałowo 5:0.

Do pojedynku gospodarze przystąpili osłabieni brakiem w wyjściowym składzie kapitana i najlepszego strzelca Rafała Maćkowskiego oraz Xahne Reida, którzy z powodu drobnych urazów rozpoczęli mecz na ławce rezerwowych. Ich miejsce na boisku zajęli Filip Cudakiewicz i Patryk Sokołowski. Trzeba przyznać, że zmiennicy okazali się kluczowymi postaciami tego meczu.

ŁKS od początku kontrolował mecz i był zdecydowanie lepszym zespołem. Goście nie mieli pomysłu na szybko grających piłkarzy z Łomży. W pierwszej połowie szwankowała jednak skuteczność pod polem karnym rywali. Bardzo dobrych okazji nie wykorzystali Szymański, Cudakiewicz i Sokołowski. Gdy wydawało się, że pomimo naporu Łomżyniaków pierwsza część meczu zakończy się remisem w 44. minucie meczu po koronkowej akcji w polu karnym Michałowa piłkę do bramki piętą skierował Filip Cudakiewicz i ŁKS schodził na przerwę ze skromnym prowadzeniem. 

Druga część meczu to już całkowita dominacja zespołu trenera Tomasza Staniórskiego i szybko strzelone kolejne dwie bramki. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie do bramki gości główkował Reinaldo Melao, a chwilę później szybką akcję naszego zespołu wykończył Patryk Sokołowski. Po trzech straconych golach goście utracili ochotę do gry, a ŁKS konstruował kolejne groźne ataki. W 84. minucie meczu swoje drugie trafienie w spotkaniu zaliczył Patryk Sokołowski, a kropkę „nad i” postawił w ostatniej akcji meczu Parker Csiszer ładnym uderzeniem zza linii pola karnego. 

ŁKS odniósł wysokie i przekonujące zwycięstwo, utrzymując się tym samym na pozycji lidera rozgrywek. Za tydzień drużynę z Łomży czeka wyjazd do Białegostoku na mecz z zamykającym tabelę Hetmanem.  

ŁKS Łomża – KS Michałowo 5:0 (1:0).

gole: Cudakiewicz 44’, Melao 51’, Sokołowski 53’, 84’, Csiszer 90’. 

żółte kartki: Walczak, Kacprzyk, Staniórski

ŁKS: Hremza – Poreda, Dobrowolski, Melao, Kamienowski (58’Antonowicz) – Walczak (66’ Csiszer), Kacprzyk (68’Grycel), Żebrowski (80’Kadłubowski) – Szymański, Sokołowski, Cudakiewicz (53’ Maćkowski). 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę