Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Udany początek sezonu tancerzy

Główne zdjęcie
Littleman i Igorro

Szymon Dmoch (Littleman) zdobył pierwsze miejsce, dziewczęta z The Sharp One Crew drugie i trzecie miejsce w weekendowych zmaganiach tanecznych.

Na XIV Międzynarodowym Festiwalu – BREAKMANIA, który w piątek i sobotę odbywał się w Kętrzynie, stawiła się czołówka tancerzy z Polski i Europy. Wydarzenie rozpoczęło zmagania Polskiej Ligii Breaking. Bardzo dobrze zaprezentował się Szymon Dmoch (Littleman), który startując wspólnie z bboyem Igorro zdobył 1 miejsce w kategorii 2 vs 2. Trzecie miejsce przypadło w zmaganiach 1 vs 1 bboys w kategorii 12-15 lat. 

Jurami tegorocznej edycji byli: Bboy „M”/ Uppercuts – Wilno/Litwa, Lussy Sky/ Navi Crew – Kijów/Ukraina oraz Axel/CoolKidz Mob – Radom/Polska.

W Mrągowie natomiast odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca pod nazwą Mazurskie Transformacje. Zawody odbywały się w 2 kategoriach tanecznych: street dance (hip-hop, breakdance, popping, locking) oraz art dance (taniec współczesny, jazz, modern jazz), z podziałem na 3 grupy wiekowe: do 8 lat, 9-11 lat, 12-15 lat i powyżej 16 lat. Do festiwalu zgłosiło się 81 zespołów z Polski. Jurorami byli uznani w kraju tancerze i choreografowie: Paweł Sokół Sokołowski, Katarzyna Wiatrowska, Eliza Hołubowska i Beata Duda. Tu także dobrze zaprezentowały się tancerki z  B.K.Step. 

W kategorii Street Dance powyżej 16 lat 2 miejsce zajęły dziewczęta z The Sharp One Crew, które wystąpiły w składzie: Kasia Boguska, Iza Zaczek, Kinga Krukowska, Oliwia Krukowska, Zuzanna Broniek, Dominika Szeligowska, Aleksandra Brulińska, Adrianna Gosiewska, Patrycja Gorela, Patrycja Krajewska, Natalia Salwowska, Matylda Cudny oraz Maja Jakubiak.

Trzecie miejsce wywalczyły dziewczęta The New Chapter Crew w kategorii Street Dance w grupie 12-15 lat, które wystąpiły w składzie: Amelia Dąbrowska, Amelia Kaczkowska, Patrycja Łomotowska, Zuzia Jakubiak, Gabriela Tymińska, Małgorzata Rogińska, Kinga Dąbrowska, Kinga Pietruszewska, Klaudia Czerwińska, Lena Staśkiewicz, Lena Świderska, Maja Smolińska, Maria Rupacz oraz Natalia Baranowska.

Marek Kisiel cieszy się z dobrze rozpoczętego sezonu i wskazuje, że czołowe miejsca są owocem ciężkiej pracy, jaką tancerze wkładają na treningach.

 

Foto: Littleman i Igorro
Foto: Szymon Dmoch
Foto: The New Chapter Crew
Foto: The Sharp One Crew

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę