Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Zagraniczne przygotowania kadrowiczów z PREFBETU-SONAROL

Na zgrupowaniach w USA i Hiszpanii przygotowują się zawodnicy łomżyńskiego klubu przed występami w Kadrze Narodowej. Iwona Bernardelli i Piotr Dąbrowski z KS PREFBET-SONAROL na zgrupowaniach „kadrowych” w ciepłym klimacie szlifują formę przed pierwszymi startami.

Iwona Bernardelli, olimpijka z Rio de Janeiro, od pięciu tygodni trenuje na wysokości 1700m w Albuquerque w USA (stan Nowy Meksyk). „Warunki pobytu i treningowe są znakomite, wszystko jest na miejscu” - przekazuje słowa zawodniczki Andrzej Korytkowski, prezes KS PREFBET-SONAROL. „W ciągu jednego tygodnia był śnieg i minusowa temperatura jak też i …+26C. Te niewielkie anomalie rekompensują zawodniczce piękne widoki z treningów wzdłuż Rio Grande” - relacjonuje.

Po powrocie do Polski nasza zawodniczka już na 9 kwietnia zaplanowała pierwszy start w Gnieźnie na 10km. W kwietniu także pobiegnie w maratonie w Holandii. 

Jej młodszy kolega, halowy Mistrz Polski Juniorów na 400 metrów Piotr Dąbrowski wraz z juniorską kadrą 400-tu metrowców, trenuje w hiszpańskim Lloret de Mar. Miejscowość jest położona nad morzem śródziemnym blisko Barcelony. Także Piotr, tegoroczny maturzysta, jest bardzo zadowolony z pogody i warunków w jakich może trenować. 

 

W kraju pierwszy start w sezonie zaliczył Mateusz Niemczyk, który zajął 5-te miejsce w Biegu Szpęgawskim na 5km a jego czas to 14:59.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę