Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Tenisiści triumfują

Główne zdjęcie
Wiktor Kosowski

Wiktor Kosowski pierwszy w singlu i grze deblowej w Turnieju Klasyfikacyjnym w Sobocie, a Aniela Galińska w ćwierćfinale ogólnopolskiego turnieju w Braniewie.

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża podwójnie wygrał Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny rozgrywany w miniony weekend w Sobocie. Reprezentant Łomży wygrał w dobrym stylu  5 pojedynków singlowych oraz w deblu z Gabrielem Łosiewiczem, wygrał 3 mecze i także znalazł się na szczycie drabinki turniejowej.

Także dobrze zaprezentowała się Aniela Galińska, która na turnieju w Braniewie doszła do ćwierćfinału. Natomiast młodsi adepci tenisa "Returnu" działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży świetnie wypadli w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów rozegranych w Piszu na kortach Jabłoń Lake Resort. Szymon Klewicki był pierwszy, a drugi Artur Modzelewski. Wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Iza Waldzińska, a Magda Biedrzycka dotarła do półfinału turnieju. W Ełku z kolei,w turnieju Tenis 10  drugie miejsce zajęła Ola Waldzińska.

- Bardzo cieszą mnie sukcesy naszych zawodników, tym bardziej, że odnotowujemy je w jednym czasie praktycznie  każdej kategorii wiekowej. Stawiamy oczywiście na trening progresywny unikając zbyt dużych obciążeń u najmłodszych tenisistów. Mam nadzieję, że pójdą oni śladami Wiktora – podsumowuje trener Tomasz Waldziński

 

Foto: Wiktor Kosowski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę