Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zawieszona licytacja terenów „Galerii Narew”

Główne zdjęcie
"Łomżyński Akropol"

Zapowiadana na koniec stycznia licytacja terenów pod budowę „Galerii Narew” nie odbyła się, z powodu zawieszenia postępowania egzekucyjnego.

Ponad 8,5 ha terenów w rejonie ulic Poznańskiej, Wojska Polskiego i Ciepłej, planowanych kilka lat temu pod Galerię Narew, pod koniec stycznia miało zostać zlicytowane. Taki koniec inwestycji, która miała zmienić nie tylko miasto ale i region, rozpalił wyobraźnię wielu mieszkańcom. Kamień węgielny pod „Galerię” w towarzystwie wszystkich ważnych lokalnych VIP-ów w 2011 roku wmurowywał ówczesny biskup Stanisław Stefanek. Niestety od 10 lat miejsce to zdobione betonowymi kolumnami przez niektórych nazywane „łomżyńskim akropolem”, niszczeje.   

„Licytacja nie odbyła się” - wyjaśnia Krystyna Bajgus, Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łomży, która prowadziła postępowanie komornicze. Powodem wstrzymania licytacji jest „otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego” - tłumaczy i precyzuje, że „datę układu wyznaczono na dzień 22 stycznia br., co skutkuje „zawieszeniem postępowania egzekucyjnego”.

 

Będą licytować „Galerię Narew”

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę