Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kasia Cychol skacze coraz dalej

Główne zdjęcie
Fot. LKS Narew Kurpiewski Łomża

- W Białymstoku w niedzielę, 16. stycznia, rozpoczęliśmy sezon halowy w lekkiej atletyce w województwie podlaskim - informuje trener PZLA Jan Kotowski. - Bardzo dobrą formę sportową potwierdziła Katarzyna Cychol z LKS Narew Kurpiewski Łomża, wygrywając konkurs skoku w dal z nowym rekordem życiowym - 5,62 metra.

1. Mityng Halowy Białystok 2022 odbywał się w hali lekkoatletycznej Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. Na trzecim miejscu w konkurencji skok w dal uplasowała się koleżanka klubowa Zuzanna Poteraj z wynikiem 4,98 m.

- Obie Panie startowały również w konkursie trójskoku, w którym  zwyciężyła bardziej doświadczona Zuzanna Poteraj obiecującym wynikiem 11,27 m, przed debiutującą w wymienionej konkurencji Katarzyną Cychol - 10,74 m - przekazuje trener Kotowski. Powyższe wyniki napawają optymizmem szkoleniowca i zawodniczki LKS Narew Kurpiewski Łomża przed Halowymi Mistrzostwami Polski Juniorów, które w dniach 11-13. lutego odbędą się w Rzeszowie.

Przypomnijmy, że Katarzyna Cychol w ubiegłym roku - jeszcze jako uczennica drugiej klasy "Ekonomika" w Łomży - skoczyła w dal na odległość 5 metrów 53 cm i był to wówczas jej rekord życiowy, lokujący lekkoatletkę na dziewiątym miejscu w Polsce w kategorii juniorek młodszych. Z kolei rok wcześniej Kasia skakała na zawodach 5,39 m - widać więc rok po roku progres wyraźny. 

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146 

 

Rewelacyjny skok Kasi Cychol w Białej Podlaskiej

Dobry występ łomżan na mityngu lekkoatletycznym w Białej Podlaskiej


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę