Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

15 STYCZNIA: Wspomnienie obowiązkowe świętych Maura i Placyda, uczniów św. Benedykta


Ant. do Pieśni Zachariasza : Maur i Placyd umiłowali krzyż Chrystusa * ponad wszystkie bogactwa świata, / a chwałę nieba bardziej niż godność wielkiego rodu.
=====
Kol 3, 1b-3

Szukajcie tego, co w górze, gdzie przebywa Chrystus zasiadając po prawicy Boga. Dążcie do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi. Umarliście bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu.
=====
MODLITWA

Boże, Ty w świętych Maurze i Placydzie dałeś nam podziwu godny wzór życia mniszego, † spraw, abyśmy wstępowali w ich ślady * i mogli być uczestnikami ich nagrody. Przez Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, naszego Pana i Boga, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * przez wszystkie wieki wieków. Amen.
=====
więcej: https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-15b.php3

S. Stefania OSB
nie, 16 stycznia 2022 10:08
Data ostatniej edycji: wt, 25 stycznia 2022 08:20:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę