Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Trener „Pierwsza Klasa”

Główne zdjęcie
Trener Andrzej Korytkowski z zawodniczka i żona Justyną Korytkowską

Andrzej Korytkowski, trener zawodników Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL, zdał egzamin i otrzymał tytuł trenera I klasy w lekkiej atletyce. Swoja pracę napisał o ... żonie.

Andrzej Korytkowski 26 listopada zdał egzamin i obronił pracę na trenera I klasy w lekkiej atletyce. Tematem pracy był "Wpływ zmian w treningu na wynik sportowy zawodniczki klasy mistrzowskiej międzynarodowej w biegu przeszkodowym na przykładzie dwóch sezonów lekkoatletycznych". Przedmiotem badań i wybraną zawodniczką była Justyna Korytkowska, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i reprezentantka kraju, a prywatnie żona.  

- W tym tygodniu oficjalnie dotarła legitymacja potwierdzająca uzyskanie awansu – informuje z dumą trener I klasy Andrzej Korytkowski.

To jedyny taki trener lekkoatletyczny w Łomży. Przyznaje, że to jeszcze nie koniec jego aspiracji i celów.

- Nie ma co spoczywać na laurach, trzeba dalej pracować, aby klub i zawodnicy nadal się rozwijali i osiągali coraz lepsze wyniki – mówi Korytkowski.

W lekkiej atletyce są cztery stopnie trenerskie: Instruktor, Trener, Trener I klasy i Trener klasy mistrzowskiej. Kolejny ostatni stopień jest możliwy nie wcześniej niż po sześciu latach od uzyskania tytułu trenera I klasy.

269006526_435510724719639_9091400733735026120_n.JPG

Foto: Trener Andrzej Korytkowski z zawodniczka i żona Justyną Korytkowską
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę