Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY


Wezwanie: Ant. Sławmy Niepokalane Poczęcie Dziewicy Maryi / i uwielbiajmy Jej Syna, Chrystusa.
=====
Antyfona do Pieśni Maryi: Ant. Bądź pozdrowiona, Maryjo, pełna łaski, * Pan z Tobą; / błogosławiona jesteś między niewiastami, / i błogosławiony owoc Twojego łona, / alleluja.
=====
Iz 43, 1

Tak mówi Pan, Stworzyciel twój, Jakubie, i Twórca twój, Izraelu: Nie lękaj się, bo cię wykupiłem, wezwałem cię po imieniu; moim jesteś!
=====
MODLITWA

Boże, Ty przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Dziewicy przygotowałeś swojemu Synowi godne mieszkanie † i na mocy zasług przewidzianej śmierci Chrystusa zachowałeś Ją od wszelkiej zmazy, * dozwól nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, naszego Pana i Boga, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * przez wszystkie wieki wieków. Amen.
=====
więcej: https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/12-08a.php3

S. Stefania OSB
śr, 08 grudnia 2021 09:50
Data ostatniej edycji: so, 25 grudnia 2021 10:51:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę