Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Drużyna młodzików na podium

Główne zdjęcie
Juliusz Jabłoński

Drugie miejsce zajęli młodzicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL podczas Mistrzostw Makroregionu podlasko-lubelskiego. Lekkoatleci z Łomży zgromadzili 32 punkty przegrywając tylko z KS Podlaskie (68pkt.).

Zawody rozegrano w weekend w Białej Podlaskiej. Wzięły w nich udział 22 kluby z obu województw. Nasi zawodnicy zdobyli 4 medale oraz 5 miejsc tuż za podium. Najlepiej wypadł Bartosz Rogiński zdobywca dwóch brązowych medali na 100m (11,73 sek.)  i 300m (37,76 sek.) oraz brązowi miotacze Jabłoński Juliusz (dysk-41,64m) i Julia Grabowski w rzucie oszczepem (24,37m). Łomżyński klub wyprzedził takie znakomitości jak Wisła Puławy, Agros Zamość i AZS UMCS Lublin (wszyscy po 30 pkt).

Starsza koleżanka młodzików, Ewa Jagielska, z czasem 1:18,58 zwyciężyła w półmaratonie Dwóch Mostów w Płocku. Natomiast Mateusz Niemczyk zwyciężył w Grodzisku podczas biegu crossowego na dystansie 6,5km.

 

Foto: Juliusz Jabłoński
Foto: Start na 600 m
Foto: Bartosz Rogiński
Foto: Jagielska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę