Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 października 2021 napisz DONOS@

Jadą na finały

Młodzi tenisiści z UKS Return dobrze zaprezentowali się w eliminacjach Tenisowej Talentiady Kinder Joy of Moving i awansowali do finałowego turnieju, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę w Radomiu.

W ramach Narodowego Dnia Tenisa 2021 jednocześnie w tym samym czasie w 14 miastach w Polsce zostały rozegrane eliminacje Tenisowej Talentiady Kinder Joy of Moving. Łomżyńska drużyna UKS Return Łomża, działającego przy III LO, wzięła udział warszawskim turnieju organizowanym przez Klub Tenisowy Hutnik, w którym wystapiło 15 drużyn z województw mazowieckiego,warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Zawodnicy rozgrywali konkurencje sprawnościowe, paratenisowe i tenisowe. Podopieczni Tomasza Waldzińskiego zajęli piąte miejsce premiowane grą w turnieju finałowym.

- Zatem już w najbliższą niedzielę jedziemy do Radomia!  Jesteśmy bardzo szczęśliwi i miło zaskoczeni tym faktem. Do Warszawy pojechaliśmy przede wszystkim z zamiarem dobrej zabawy na korcie gdyż w kategoriach Tenis 10 rywalizacja jest zdecydowanie na dalszym planie. Niestety nasi młodzi tenisiści po takim sukcesie zaczęli myśleć jednak nieco inaczej…. więc zabieramy się od dziś za intensywne przygotowania do półfinałów Kinder Joy of Moving w Radomiu. Trzymajcie kciuki – pisze Waldziński. 

Drużyna UKS Return Łomża wystąpiła w składzie: 

Artur Modzelewski  uczeń Szkoły Podstawowej nr 10 w  Łomży 

Aleksander Kaczyński uczeń Szkoły Podstawowej w Piątnicy 

Izabela Waldzińska  uczennica Szkoły Podstawowej nr 7  w Łomży

Magdalena Biedrzycka uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży

Aleksandra Waldzińska  uczennica Szkoły  Podstawowej nr 7  w Łomży

Jan Charmas - Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży

Alan Galiński - Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę