Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Życiówki młodych lekkoatletów

Główne zdjęcie
Martyna Krawczyńska, Wiktoria Grabowska, Bartosz Rogiński, Jakub Stefańczyk i Andrzej Korytkowski

Udany okazał się start czwórki zawodników KS PREFBET-SONAROL w zawodach. Pomimo deszczowej pogody lekkoatleci, którzy tam startowali ustanowili nowe rekordy życiowe.

W zawodach rozegranych 5 sierpnia w Piasecznie  Mazovia Track Cup dobrze zaprezentowali się wszyscy czterej reprezentanci łomżyńskiego klubu. Najbardziej wartościowy wynik uzyskała zwyciężczyni biegu na 800 metrów Martyna Krawczyńska, która z czasem 2:10,98 uzyskała trzeci rezultat wśród juniorek młodszych w Polsce w tym sezonie. Wiktoria Grabowska z czasem 3:02,11sek poprawiła się aż o 12 sekund o i na 1000 metrów zajęła piątą lokatę. Młodzik Bartosz Rogiński był pierwszy na 200m - 23,90sek. a junior młodszy Jakub Stefańczyk zajął czwarte miejsce w biegu na 1000m – 2:43,36.

Klub w swoim komunikacie informuje o startach innych zawodników. 

Niezmordowany Piotr Łobodziński z żoną Iwoną Wichą w Ludwikowicach Kłodzkich zwyciężył w  12 Biegu na Wielką Sowę, w którym startowało 700 zawodników. Iwona także pokazała się z dobrej strony zajmując na tych zawodach trzecią lokatę.

Iwona Bernardelli będąca w przygotowaniach  do jesiennego maratonu wzięła udział w biegu The Great 10K Berlin i na dystansie 10km uzyskała czas 34,03min. co pozwoliło na zajęcie wysokiego 6-go miejsca.

Monika Nawrat w sobotę pobiegła dwukrotnie w Warszawie. Najpierw rano  w V Biegu Pamięci na Woli zwyciężyła na dystansie 1944 metrów a następnie o 20.00 w 30-tym Biegu Powstania Warszawskiego. Na dystansie 10 kilometrów wśród 1187 startujących kobiet wywalczyła czwarte miejsce.

Mateusz Niemczyk zwyciężył podczas Biegu Śliwicka Dyszka  rozgrywanego w ramach Grand Prix Borów Tucholskich. Nasz zawodnik dystans 10 km pokonał w czasie 31.38 min. W zawodach startowało 256 biegaczy. Mateusz zwyciężył też w całym cyklu Grand Prix, które składało się z 3 zawodów.

W Gdańsku podczas Mistrzostw Polski w biegu na 10km Maciej Badurek przebiegł ten dystans w czasie 32:29 co dało mu 15 miejsce. 

Za 2 tygodnie w Międzygórzy odbędą się Mistrzostwa Polski w stylu alpejskim. Zawodnicy będą biec na Śnieżnik. 

Foto: Martyna Krawczyńska, Wiktoria Grabowska, Bartosz Rogiński, Jakub Stefańczyk i Andrzej Korytkowski
Foto: Iwona Bernardelli
Foto: Piotr Łobodziński
Foto:
Foto:
Foto: Monika Nawrat
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę