Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Działka przy Ciepłej ponownie na sprzedaż

Główne zdjęcie
Działka przy ul. Ciepłej

Ratusz ponownie wystawił na sprzedaż działkę przy ul. Ciepłej, obok ciepłowni. Cena za prawie 2,5 ha działkę nieznacznie wzrosła.

Miasto po raz kolejny wystawia na sprzedaż niezabudowaną działkę w Podstrefie Łomża Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Działka o nr. geod. 31323 ma powierzchnię 2,4776 ha i znajduje się przy ul. Ciepłej, tuż obok ciepłowni miejskiej. Władze miasta usiłują ją sprzedać od kilku lat. W wcześniejszych przetargach cena wywoławcza wynosiła 1 mln 377 tys. 550 zł netto, potem podniesiono ja do do 2 mln 290 tys. 293 zł netto. Jak wyjaśniał to Urząd Miejski, wzrost cen wynikał aktualizacji operatu szacunkowego, określającego aktualną rynkową wartość nieruchomości. Obecnie działka wystawiona jest na sprzedaż za 3 530 000,00 zł netto. Aby przystąpić do  przetargu należy do 14. września należy wpłacić wadium w wysokości 353 000,0 zł.

W 2018 roku mówiło się o planach wybudowania na tej działce rzeźni. Jednak po protestach mieszkańców z pomysłu wycofano się. 

Ratusz poinformował wczoraj o fiasku sprzedaży innej działki w SSSE przy ul. Spokojnej. Nikt nie zgłosił się po zakup ponad hektarowej działki o nr 23166/4 za netto 2 293 720,00 zł. Wcześniej miasto skorzystało z prawa pierwokupu i odkupiło działkę od nabywcy, który nie prowadził na niej prac.

 

Działki w Podstrefie Łomża znowu nikt nie chciał
Brak chętnego na działkę przy Ciepłej
Gigantyczna rzeźnia powstanie w Łomży?

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę