Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Medalowi biegacze PREFBETU-SONAROL

Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Klubu PREFBET-SONAROL podczas rozegranych w Łodzi Mistrzostwach Polski w sztafetach i wielobojach. - Nasi biegacze zdobywając 2 złote i 1 srebrny medal wygrali klasyfikację medalową tej imprezy – podsumowuje występ podopiecznych Andrzej Korytkowski.

Tytuły mistrzowskie wywalczyły sztafety 4x800 mix open (Jagielska Ewa, Niemczyk Mateusz, Michalak Sandra i Likwiarz Dawid - 8:33,68) oraz 4x800 mix U-20 (Dzwonkowska Karolina, Jurak Bartosz, Krawczyńska Martyna i Dąbrowski Piotr - 8:51,87). Drugie miejsce wywalczyła sztafeta 2x2x400 (Michalak Sandra i Jurak Bartosz - 3:56,04).

Sztafety 4x200 U20 (Dąbrowski Piotr, Duchnowski Igor, Jurak Bartosz i Dąbrowski Paweł - 1:28,98) oraz drugi skład sztafety 2x2x400 (Krawczyńska Martyna i Likwiarz Dawid - 4:03,47) wywalczyły czwarte lokaty.   

- Przed zawodami według nas były szanse na 1-2 brązowe medale, ale rzeczywistość okazała się piękniejsza niż przypuszczaliśmy - mówi trener i prezes klubu Andrzej Korytkowski i cieszy się nowymi strojami zawodników. - Dzieciaki są zachwycone nowym sprzętem i to zapewne oprócz wysokiego poziomu sportowego też bardziej uskrzydla podczas zawodów –dodaje.

W sobotę na Mistrzostwach Polski w Skyruningu, rozegranych na tatrzańskich szlakach, podczas Wysokogórskiego Biegu im dh. Franciszka Marduły, zawodnik KS PREFBET-SONAROL Piotr Łobodziński zajął drugie miejsce. Trasa liczyła 29 km i zawierała około 1900m przewyższeń i była bardzo techniczna i wymagająca. 

- Jestem zadowolony ze swojego biegu. Nic więcej nie mogłem tego dnia zrobić, rywal był mocniejszy. Trasa jest trudna, ale uniknąłem wywrotek i cały i zdrowiu dotarłem do mety – podsumowywał po biegu Łobodziński.

Rafał Pogorzelski podczas niedzielnego mitingu Poznań Athletics Grand Prix wywalczył czwartą lokatę. Zawodnik w niezbyt sprzyjających warunkach, przy silnym wietrze, uzyskał wynik 9:13,09 co jest tylko o sekundę gorszym rezultatem od jego rekordu życiowego.

- W Suwałkach podczas Mistrzostw Województwa Młodzików nasz jedyny reprezentant klubu, Bartosz Rogiński, zdobył dwa tytuły Mistrza Województwa zwyciężając na 100 i 300 metrów – relacjonuje prezes Andrzej Korytkowski.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę