Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Malwina Szewczyk II w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niesłyszących

Główne zdjęcie
Malwina Szewczyk na MP Niesłyszących w szachach Kobiet

Malwina Szewczyk w miniony weekend wywalczyła II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Szachach Klasycznych Kobiet rozgrywanych w Rybniku. Tym samym podopieczna Akademii Szachowej Sobocińscy uzyskała nominację do reprezentowania Polski na I Mistrzostwach Europy ICCD w szachach szybkich i błyskawicznych, które zostaną rozegrane w Cordobie (Hiszpania) wiosną 2022 r.

Jeszcze w tym roku, o czym pisaliśmy przy okazji otrzymania przez Malwinę Srebrnego Krzyża Zasługi, czeka ją występ na Mistrzostwach Europy ICCD w szachach klasycznych. W październiku uczennica łomżyńskiego Ekonomika wystąpi w Amsterdamie (Holandia). 

W dniach 4-6 czerwca w Wasilkowie zostały rozegrane XXIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego do lat 18. Startowało prawie 130 zawodników w dwunastu kategoriach wiekowych z całego województwa. Drużyna Akademii Szachowej Sobocińscy to: Maja Szewczyk (SP 9) D08 - 5 miejsce, Anna Dziewa (SP 10) D12 - 8 miejsce, Filip Chaberek (SP 2) C08 - 15 miejsce, Wojtek Zabielski (SP 10) C08 - 16 miejsce, Paweł Taraszkowski (SP 9) C10 - 17 miejsce, Bartek Strączyński (SP 10) C10 - 18 miejsce, Mateusz Such-Kaczanowicz (SP 4) C14 - 19 miejsce. Zawodnicy wrócili z zawodów z jeszcze większym zapałem do treningów i motywacją do pogłębiania tajników królewskiej gry. 

W najbliższą sobotę, 12. czerwca zostaną przeprowadzone Indywidualne Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomża w szachach. Rozegrane zostaną dwa turnieje: Turniej A – dla szachistów powyżej 10 lat i seniorów oraz Turniej B – dla dzieci do lat 10.  W niedzielę natomiast,  13. czerwca szachiści będą rywalizować drużynowo w Powiatowym Turnieju Szachowym LZS o „Złotą Wieżę”. Zawody sobotnio-niedzielne rozpoczną się o godz. 10.00. 

Również w czerwcu (22.06) dla wszystkich najmłodszych miłośników szachów planowany jest Turniej z Okazji Dnia Dziecka i Zakończenia Roku Szkolnego. Wszelkie szczegółowe informacje o zawodach jaki i zapisach można znaleźć na profilu FB: 

https://pl-pl.facebook.com/AkademiaSzachowaSobocinscy

materiał nadesłany

16-letnia Malwina ma Srebrny Krzyż Zasługi

210723021652.jpg
Foto: Malwina Szewczyk na MP Niesłyszących w szachach Kobiet
Foto: Anna Dziewa
Foto: Bartek Strączyński
Foto: Filip Chaberek
Foto: Maja Szewczyk
Foto: Malwina Szewczyk na MP Niesłyszących w szachach Kobiet
Foto: Mateusz Such Kaczanowicz
Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów
Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów
Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów
Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów
Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów
Foto: Paweł Taraszkowski
Foto: Wojtek Zabielski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę