Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Zadebiutował Klub Sportowy PREFBET-SONAROL

W I Sprawdzianie Kontrolnym PZLA, mitingu po zgrupowaniu Zaplecza Kadry Narodowej w Spale, wystąpili po raz pierwszy lekkoatleci z Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL.

W zawodach udział wzięło około 700 uczestników. Łomżyńscy biegacze zajmowali czołowe lokaty w swoich seriach i zawsze bili rekordy życiowe (z wyjątkiem Sandry Michalak). Zawodnicy po kończącym się zgrupowaniu byli zmęczeni, więc tym bardziej cieszą ich wyniki i rekordy życiowe – czytamy w komunikacie. Wśród mężczyzn na szczególną uwagę  zasługuje Piotr Dąbrowski (U-20), który pomimo 2 dużych błędów zajął w swojej serii drugą lokatę bijąc rekord życiowy o prawie 3 sekundy na 400m oraz Dawid Likwiarz (U-20) na 800m również poprawił się o 3 sekundy przybiegając na trzecim miejscu w swojej serii. Wśród kobiet najlepsze wrażenie wywarła Martyna Krawczyńska (U-18), która w swojej serii prowadząc od startu do mety zwyciężyła w biegu na 600m i ustanowiła rekord życiowy.  

Nowy Klub Sportowy PREFBET-SONAROL.
- Spotkanie założycielskie odbyło się 10.10.2020 roku – informuje Andrzej Korytkowski, prezes nowego Klubu. - W tej chwili Klub Sportowy PREFBET-SONAROL liczy około 20 zawodników, ale dochodzą nowi – dodaje.
Andrzej Korytkowski, do tej pory był prezesem najlepszego klubu lekkoatletycznego w regionie LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Czy łączy oba te stanowiska? - Zrezygnowałem z tamtej funkcji, a prezesem LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża obecnie jest Justyna Korytkowska – wyjaśnia i dodaje, że oba kluby będą ze sobą współpracować.

Po co zatem nowy Klub? - Dla jeszcze lepszych perspektyw, jeszcze większych celów i jeszcze lepszych warunków dla działań – odpowiada tajemniczo prezes Korytkowski, dodając jednocześnie, że „stary” klub jest uczniowski, a to czasem ogranicza. Łatwiej jest założyć nowy klub, niż zmieniać licencję i wszystkie formalności w starym. - Po co remontować, skoro można mieć nowy – opisuje obrazowo. W rozmowie prezes Andrzej Korytkowski nie krył zadowolenia z faktu pozyskania nowego, dużego, tytularnego sponsora – firmy SONAROL z Jedwabnego. To ważna rzecz i oparcie dla Klubu – wyjaśnia i dodaje, że siedziba nowego klubu będzie w Łomży.

Rezultaty zawodników KS PREFBET-SONAROL:
Paweł Dąbrowski 60m-7.21 
Maja Łyskowka 60m-8.10 
Piotr Dąbrowski 400m- 49.66 
Bartosz Jurak 400m-52.42 
Martyna Krawczyńska 600m-1:38.59 
Dawid Likwiarz 800m-1:54,63
Sandra Michalak 1500m-4:31,07

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę