Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Terenówki wracają do Łomży

Główne zdjęcie
fot. Igor Kohutnicki
www.wertep.pl

Już w najbliższą sobotę, 22 października Warszawski Klub Samochodów Terenowych WERTEP organizuje rajd samochodów terenowych. Start w sobotę o godzinie 9 na Placu Niepodległości w Łomży. Trasa: Łomża - Piątnica - Nowogród. Po trasie - wiele atrakcji, prób sprawnościowych dla samochodów, kierowców i pasażerów. Na najlepszych - puchary Prezydenta Łomży i nagrody.

Jeśli chcesz się zgłosić - wskocz na stronkę: www.wertep.pl, lub możesz to ucznić przed startem - pod warunkiem jednak, że zgłosisz się na start najpóźniej do godz. 7.30. Udział w zabawie - oczywiście bezpłatny. Jak powiedział nam Tomek Skura z "Wertepa", rajdy samochodowe staną się znowu specjalnością Łomzy. Najbliższy planowany jest na czerwiec przyszłego roku, w ramach dorocznych "Dni Łomży".
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę