Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Jestem bezpieczny !

W tym tygodniu dzieci z grupy III poznawały zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy.

Każdego dnia miały do wykonania inne zadania. Przedszkolaki oznaczały na planszy ważne miejsca, które znajdują się na jezdni; samodzielnie wykonały sygnalizacje świetlne; zamieniły się w samochody i stosując się do sygnalizatora wyruszyły w długą podróż. Dużą radość sprawiło dzieciom poruszanie się - za pomocą tabletu - robotem interaktywnym po pasach zgodnie z ujrzanym kolorem światła. Na koniec przedszkolaki obejrzały film edukacyjny, w którym miś - policjant przekazał najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Był to tydzień owocny w nową wiedzę i umiejętności. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 27 września 2020 20:10
Data ostatniej edycji: nie, 27 września 2020 20:17:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę