Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

ŁKS 1926 Łomża pewnie wygrywa przy Zjeździe

Na inaugurację sezonu ŁKS 1926 Łomża pewnie pokonał na własnym boisku Wigry Suwałki II 5:1. Zawodnicy z Łomży kontrolowali cały przebieg spotkania, niestety, kilka sytuacji zmarnowali, ale i tak wynik napawa optymizmem.

Po dłuższej przerwie wystartowała IV liga podlaska. Ze względu na koronawirusa dyspozycja zawodników, mimo pozytywnych oznak przed rundą jesienną, była niewiadomą. Ale od początku spotkania to ŁKS 1926 miał inicjatywę gry, i to on częściej grał pod bramką gości. 

Już w na poczatku spotkania, w drugiej minucie gry, po dobitce Korzenieckiego ŁKS 1926 objął prowadzenie. Piłkarze z Łomży dalej napierali i po ładnym podaniu w pole bramkowe w szóstej minucie kolejną bramkę z główki strzelił z 17 Wojno. 

Trzecia bramka wpadła po stałym fragmencie gry. Z lewej strony boiska na wysokości pola karnego, rzut wolny. Piłka wpada na pole karne, trochę zamieszania i Brzozowski umieszcza piłkę w siatce gości. ŁKS 1926 prowadzi 3:0.

Czwarta bramka padła po ładnym rajdzie ze środka boiska. 3 podania i piłkę w bramce umieszcza Jastrzębski. ŁKS prowadzi 4:0.

Honorowe trafienie goście zdobyli z rzutu karnego w 25 minucie spotkania zapewnił Zackiewicz.

Ostatecznie wynik meczu w 42 minucie ustalił Tomczyk. Po błędzie obrony gości i bramkarza zawodnik z numerem 10 ŁKS1926 przejął piłkę od obrońcy na polu karnym gości i przytomnie umieścił ją w siatce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę