Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Nocne rozgrywki w piłkę nożną

Drużyna FC Rutki pokonując w finale zespół z Jeziorka, wygrała VI nocny turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Łomża. Na boisku w Pniewie rywalizowało blisko 180 zawodników z 17 drużyn.

W tegorocznej edycji turnieju zagrały  drużyny: ZŁOTY GOL, SKILL SQUAD, DESENIORS, UNIGLASS, DANTEX, KS BIEL SONAROL JEZIORKO, ELMAX DACHY SUPER TEAM, MEDYK, TOPÓR KISIELNICA, UKS TRÓJKĄT, GÓRALCZYK TEAM, DEMED, GKS ŁOMŻA, FC RUTKI, OKNAL, OSIEM i 30Plus. Pierwsze mecze na boisku w Pniewie rozegrano 3 lipca. Turniej prowadzony były w czterech grupach systemem „każdy z każdym”. Do niedzielnej fazy rozgrywek awansowało 8 zespołów, którym przyszło rywalizować aż do 2 w nocy. 
- W przeciwieństwie do upałów jakie niosą nam ze sobą letnie dni, półfinałowe i finałowe rozgrywki podgrzewała nie temperatura a głośny doping licznie zgromadzonych kibiców! Najliczniej zgromadzili się kibicie drużyny z Jeziorka, która w finale minimalnie uległa drużynie FC Rutki. Obserwatorzy nie mieli jednak na co narzekać, mimo szybko straconych dwóch bramek, drużyna prowadzona przez Michała Bajkiewicza do końca walczyła o tytuł, co przełożyło się na prawdziwy festiwal strzelecki – relacjonuje Radosław Jemielity. 
O trzecie miejsce walczyły ze sobą drużyny Demed-u i DeSeniors. Osłabieni kontuzjami i brakami kadrowymi zawodnicy w zielonych trykotach, w tym roku rywalizację skończyli poza podium.  Gracze Demed-u mogli cieszyć się z brązowego medalu, ale także z tego, że wśród nich był najlepszy zawodnik turnieju. Tytuł ten powędrował do Piotra Świeckiego! Najlepszym bramkarzem został Maciej Bajkiewicz (KS Biel Sonarol Jeziorko), natomiast korona króla strzelców powędrowała w ręce Adriana Chrostowskiego (FC Rutki)! 

Trofea oraz upominki dla uczestników ufundował i wręczył Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys. Pomysłodawcą i organizatorem „VI Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża” jest animator kompleksu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko – Orlik 2012” - Radosław Jemielity, który podziękowania za pomoc w organizacji zawodów kieruje do wszystkich, którzy wspomogli organizację zawodów, tj: URZĄD GMINY ŁOMŻA, ELMAX DACHY oraz  MOSiR. Dziękuje również sędziemu Damianowi Tanajewskiemu oraz Zbigniewowi Dziekońskiemu za od foto wideo relację z VI edycji nocnego turnieju piłki nożnej w Pniewie. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę