Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Brązowy medal OHZ „Lekkoatletyka dla każdego”

Główne zdjęcie
Martyna Karcz (pierwsza z prawej) na trzecim miejscu podium w Toruniu

Rekord życiowy i brązowy medal w biegu na 60 metrów z Ogólnopolskich Halowych Zawodów przywiozła do Łomży Martyna Karcz. Trenerem zawodniczki jest Paweł Grygo.

Martyna Karcz była jedną z reprezentantek województwa podlaskiego na odbywające się w Toruniu Ogólnopolskie Halowe Zawody Lekkoatletyka dla każdego. Wzięła udział w biegu na 60 metrów oraz w sztafecie 8x200 metrów. 
- Martyna w eliminacjach biegu na 60 metrów uzyskała szósty czas 8.65 i awansowała do finału. W finale pobiegła znacznie szybciej uzyskując rekord życiowy 8.48 i tym samym wywalczyła trzecie miejsce – ciszy się trener Paweł Grygo. - Sztafeta województwa podlaskiego U13 8x200 metrów, w której startowała Martyna, uzyskała czas 4.00.10, co pozwoliło zająć ósme miejsce.
Trenerem zawodniczki podkreśla, że w Toruniu, w finale ogólnopolskim „Lekkoatletyka dla każdego,” wystartowały tylko osoby, które zajęły pierwsze miejsca w eliminacjach wojewódzkich. W województwie podlaskim takie eliminacje odbyły się dwa tygodnie temu w Białymstoku. W nich dobrze zaprezentowały się także Natalia Bagińska i Monika Wygnał, które rywalizowały w rzucie piłką lekarską 2 kg. Natalia z wynikiem 10,20 m – zajęła piąte miejsce, a  Monika rzucając na odległość 9,00 m – miejsce dziesiąte. 

Foto: Martyna Karcz (pierwsza z prawej) na trzecim miejscu podium w Toruniu
Foto: z trenerem Pawłem Grygo
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę