Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Arnista Mistrzem Polski 2019 MMA

Piotr Arnista, zawodnik Black Horse MMA Łomża, wygrał rozgrywane w Sochaczewie w pierwsze w historii kraju mistrzostwach w amatorskim MMA. Zawodnik z Łomży złoty medal zdobył w najtwardszej formule walk amatorskich MMA FULL CONTACT w kategorii 77 kg.

Mistrzostwa Polski MMA w Sochaczewie organizował Polski Związek Mieszanych Sztuk Walki. Blisko pół tysiąca zawodników spraszało swoje umiejętności w dziewięciu kategoriach, od kadetów (najmłodsi mieli po 13 lat) do mastersów (powyżej 35 lat).

Piotr Arnista walczył w kategorii do 77 kg w najtwardszej formule walk amatorskich MMA FULL CONTACT i jak przekazuje trener Piotr Wieryszko zdominował swoją kategorię wagową stając na pierwszym miejscu na podium. 
- W pierwszej walce Piotr Arnista zmierzył się z zawodnikiem Klubu Arachion Olsztyn, gdzie swą wygraną zakończył przed czasem ciosami w parterze w pierwszej rundzie. Drugą z kolei walkę wygrał decyzją sędziowską przez kompletną dominację obalając przeciwnika i zaznaczając swoją przewagę, także ciosami w parterze – przekazuje Piotr Wieryszko. 

Klub Black horse MMA Łomża reprezentowało jeszcze trzech innych zawodników, którym niestety nie udało się tym razem stanąć na podium. 
- W ich walkach na pewno nie zabrakło serca ani charakteru – podkreśla trener Piotr Wieryszko dziękując wszystkim swoim zawodnikom za godną reprezentację Klubu. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę