Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Brązowy medal Mistrzostw Polski w półmaratonie

Główne zdjęcie
Olga Ochal wbiega na metę w Pile („PREFBET Śniadowo” Łomża)

Reprezentująca LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża Olga Ochnal zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w półmaratonie. Zawody rozegrano w Pile. Linię mety przekroczyło 767 zawodniczek z Polski, Białorusi, Izraela, Kenii, Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Czas Olgi Ochal to 1 godzina i 14 minut, co – jak podkreśla Andrzej Korytkowski prezes LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża - jest nowym rekordem Ziemi Łomżyńskiej.

Podium Mistrzostw Polski w półmaratonie: 1. Aleksandra Lisowska (KS AZS UWM Olsztyn), 2. Monika Andrzejczak (MKL Szczecin), 3. Olga Ochal („PREFBET Śniadowo” Łomża)
Podium Mistrzostw Polski w półmaratonie: 1. Aleksandra Lisowska (KS AZS UWM Olsztyn), 2. Monika Andrzejczak (MKL Szczecin), 3. Olga Ochal („PREFBET Śniadowo” Łomża)

- Jak relacjonuje zawodniczka po 9-tym kilometrze z grupy kobiet, która liczyła się w walce o medale oderwała się późniejsza zwyciężczyni Aleksandra Lisowska. Pozostałe panie zgodnie współpracowały do 17-go kilometra i od tego momentu zaczęła się rozgrywka medalowa, która przyniosła brąz naszej biegaczce – przekazuje Korytkowski. - Olga w kategorii open zajęła co prawda 4 lokatę, ale zawodniczka z Białorusi oczywiście nie mogła liczyć się w klasyfikacji Mistrzostw Polski.

Medal Olgi jest szóstym krążkiem wywalczonym przez nią na Mistrzostwach Polski. Za półtora miesiąca zawodniczka ma zaplanowany start w maratonie na Igrzyskach Wojskowych w Chinach. 
Podczas zawodów w Pile szóste miejsce w  Mistrzostwach Polski zajęła Anna Szyszka także reprezentująca „PREFBET Śniadowo” Łomża. Jej czas to 1:19,31. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę