Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

ŚWIĘCI NA 4 CZERWCA:


- Święty Walter z Fontenelle (+ok. 1150)

Urodził się w Anglii. Został mnichem a potem opatem w benedyktyńskim opactwie w Fontenelle we Francji w słynnym benedyktyńskim duchowym centrum. Papież Innocenty II opisał jegp gorliwość i świętość.
===
-Święty Aldegrim (+939)

Był rycerzem. Nawrócił się i wstąpił do klasztoru benedyktyńskiego gdzie opatem był św. Odo. Później został pustelnikiem. Nazywany jest również Adalgrim.
===
-Święty Walter z Serviliano (+ok. 1250)

Ufundował i był pierszym opatem w klasztorze benedyktyńskimw Servillano na pograniczu Ankony we Włoszech. Ten klasztor był zaangażowany w odrodzenie duchowości. Był pionierem dla zakonów na tym obszarze.

S. Stefania OSB
wt, 04 czerwca 2019 08:27
Data ostatniej edycji: cz, 09 czerwca 2022 08:52:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę