Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Maleszewski wiceprezesem Polskiego Związku Bokserskiego

Główne zdjęcie
Zbigniew Maleszewski

Zbigniew Maleszewski (53 lata), od 30 lat trener boksu w Łomży, został nowym wiceprezesem Polskiego Związku Bokserskiego. Będzie odpowiadał za wyszkolenie polskich bokserów.

Zbigniew Maleszewski i Grzegorz Nowaczek, nowy prezes PZB podczas OOM w Ostrowcu Świętokrzyskim
Zbigniew Maleszewski i Grzegorz Nowaczek, nowy prezes PZB podczas OOM w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zbigniew Maleszewski to doświadczony szkoleniowiec bokserski. Założył i prowadzi w Łomży klub BKS „Tiger”, którego zawodnicy niedawno drużynowo wygrali mistrzostwa województwa podlaskiego. Maleszewski jest także przewodniczącym Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego, który jest regionalnym oddziałem Polskiego Związku Bokserskiego. Teraz objął funkcję wiceprezesa tego związku.
- Objęcie tej funkcji kilka dni temu, podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim, zaproponował mi Grzegorz Nowaczek, nowy prezes PZB. Opowiadam za najważniejszy wydział PZB, czyli wyszkolenie. To układanie planów treningowych, metod szkoleniowych, ale i powoływanie trenerów kadry narodowej i zawodników do kadry – mówi Maleszewski.
Formalnie stanowisko wiceprezesa PZB ds. wyszkolenia Zbigniew Maleszewski objął wczoraj. 

Polski Związek Bokserski (PZB) to organizacja zrzeszająca zawodników, trenerów i działaczy polskiego boksu. Powstał w grudniu 1923 roku w Warszawie. Od 1925 roku jest członkiem Międzynarodowej Federacji Boksu Amatorskiego (FIBA), a od 1946 roku jej następcy − Międzynarodowego Stowarzyszenia Boksu Amatorskiego (AIBA).

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę