Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Brązowy Cumulus dla Pupka i Kozikowskiego

- W sobotę 2 lutego zdobyliśmy Brązowego Cumulusa 2018 w Plebiscycie na 10 najlepszych sportowców lotniczych. To taki oskar w naszym lotniczym świeci – cieszą się Adam Pupek i Piotr Kozikowski, czyli duet najlepszych moto-paralotniarzy z Łomży. - Jesteśmy szczęśliwi. Spełniamy swoje marzenia, zdobywamy medale dla Polski, a dodatkowo ludzie to widzą i doceniają. Czy może być coś piękniejszego?

- Rok 2018 był dla nas przełomowy. Pozyskaliśmy głównego sponsora a zarazem przyjaciela firmę METAL TECHNIK, min dzięki której mogliśmy polecieć na Mistrzostwa Świata do Tajlandii. Rywalizowaliśmy z najlepszymi pilotami na świecie, a na końcu mogliśmy z dumą zaśpiewać Mazurek Dąbrowskiego, stojąc na podium z medalami – przypominają  Adam Pupek i Piotr Kozikowski czyli pilot i nawigator, którzy w Tajlandii wywalczyli indywidualnie brązowy medal, ale także dzięki ich wynikom Polacy mogli cieszyć się złotym medalem w klasyfikacji drużynowej (klasa: PL2) oraz zdobyć złoto w klasyfikacji narodów.  - Gala Cumulusy to dla nas też świetna okazja do integracji ze środowiskiem lotniczym i szansa na wymianę doświadczeń. Podczas roku sporadycznie spotkamy się na pokazach, ale nie ma czasu porozmawiać. Gratulujemy organizatorom firmie AEROPACT tak świetnego wydarzenia, wszystko było dopięte na ostatni guzik - podają.

Ten rok łomżyńscy moto-paralotniarze chcą poświęcić na treningi, ulepszanie sprzętu i zawody w kraju. W przyszłym roku są mistrzostwa świata w Brazylii „do których czeka nas jeszcze mnóstwo przygotowań” - mówią. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę