Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

ŚWIĘCI NA 27 PAŹDZIERNIKA:


-Błogosławiona Emiliana z Boulancourt (+1178)

Urodziła się około 1115 roku. Była samotną siostrą zakonną w opactwie cystersów w dzisiejszej Francji. Prowadziła życie pokutnicze i surowe, poszcząc przez trzy dni w tygodniu, nosząc włosiennicę przepasaną żelaznym łańcuchem, chodząc boso w zimie i w lecie. Sława jej świętości szybko się rozeszła.Pielgrzymi przybywali zasięgnąć u niej rady ponieważ obdarzona była łaską prorokowania. Wielu przybyłych nawracało się pod wpływem jej słów. Zmarła w 1178 roku.

Modlitwa: Boże, który co roku obdarowujesz nas radosnym świętem bł. Emiliany, spraw, abyśmy mogli także naśladować jej przykład w naszym życiu. Amen.

Błogosławiona Emiliana z Boulancourt (+1178)
Błogosławiona Emiliana z Boulancourt (+1178)
S. Stefania OSB
śr, 31 października 2018 14:34
Data ostatniej edycji: wt, 01 listopada 2022 10:45:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę