Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Sukcesy lekkoatletek

Marzena Banach LKS Narew Łomża zajęła pierwsze, a Magdalena Stankiewicz LUKS Prefbet Śniadowo drugie miejsce w podczas rozgrywanej w Warszawie XI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Mazowsze 2005. Pierwsza z zawodniczek skakała w dal, druga biegła na 800 metrów.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży to coroczne zawody sportowe o randze mistrzostw Polski juniorów młodszych. Impreza wieńczy ogólnopolską rywalizację sportową dzieci i młodzieży. Tegoroczna, XI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich Mazowsze 2005, odbywa się od 9 lipca do 21 sierpnia. W sumie w 28 dyscyplinach sportowych zmierzy się aż 6 tysięcy zawodników z całego kraju.

W ostatnio rozegranych w Warszawie konkurencjach bardzo dobrze zaprezentowały się dwie nasze zawodniczki. W skoku w dal nie miało sobie równych Marzena Banach z klubu LKS Narew Łomża, która z wynikiem 5 m 90 cm zajęła pierwsze miejsce w tej konkurencji. Kolejna zawodniczka Małgorzata Reszka z Zawiszy Bydgoszcz uzyskała odległość o 24 cm gorszą od 16-latki z Nowej Rudy w pow. kolneńskim. Trzecia była Dagmara Sygdziak AZS Łódź z wynikiem 5,60 m.

Bardzo dobrze podczas XI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich zaprezentowała się w biegu na 800 m Magdalena Stankiewicz. Zawodniczka LUKS Prefbet Śniadowo zajęła drugie miejsce z czasem 2.11,16. Zawody wygrała Agata Dudek (MMKS Kędzierzyn – 2.10,76)
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę