Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Medale małych karateków

Dziesięciu zawodników z Łomżyńskiego Klubu Karate zdobyło medale podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży, który odbył się w Broku. Najlepiej z łomżan spisali się bracia Gawareccy – Bartłomiej i Maciej, którzy zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Bartek startował w kategorii kumite kadeci młodsi 2006 – 2007 do 50 kg i musiał mierzyć się z przeciwnikami rok starszymi i sporo cięższymi (w dniu zawodów ważył 42 kg). Jego młodszy brat Maciej był najlepszy w kategorii kumite dzieci rocznik 2008 i młodsi do 25 kg. 
- Jako, że Maciej ma zaledwie 7 lat, również musiał zmagać się z zawodnikami od siebie starszymi – podkreśla Marek Czech instruktor karate z Łomżyńskiego Klub Karate. - W finale spotkał się z rok starszym od siebie kolegą z Łomży. Dominik Załuski, bo o nim mowa, zajął drugie miejsce w tej kategorii, ale zasługuje na szczególną pochwałę, gdyż był to dla niego pierwszy start w ogólnopolskim turnieju, a w drodze do finału dwie pierwsze walki wygrał zdecydowanie.
Miejsca drugie zajęli: Łukasz Michalak w kategorii kumite kadeci młodsi rocznik 2006 – 2007 do 40 kg, Mateusz Długozima w kategorii kumite kadeci młodsi rocznik 2006 – 2007 powyżej 50 kg, Wiktor Kacprzyk w kategorii kumite młodzicy rocznik 2002 – 2003 do 50 kg. Na najniższym stopniu podium stanęli: Nikola Trzcińska w kategorii kumite młodziczki rocznik 2002 – 2003 do 50 kg, Magdalena Głębocka w kategorii kumite kadetki rocznik 2004 – 2005 powyżej 50 kg, Marta Dobrowolska w kategorii kumite kadetki młodsze rocznik 2006 – 2007 do 40 kg oraz Hubert Kamiński  w kategorii kumite dzieci rocznik 2008 i młodsi do 35 kg.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę