Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Regulamin konkursu na jelenia z pieczonego ciasta

Konkurs, jako element imprezy „Gościniec Łomżyński”, ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich mieszkańców Łomży i okolic. Celem konkursu jest próba promowania lokalnych tradycji kulinarnych poprzez związanego „herbowo” z naszym miastem jelenia.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie w dniu 16 lipca 2005 (sobota) do godziny 15.00 na teren muszli koncertowej przy ul. Zjazd w Łomży wypieku z dowolnego ciasta i dowolnej wielkości w kształcie jelenia (jelonka, jeleni itp.). Wypieki oceniać będzie komisja powołana przez Organizatora (cukiernicy, plastycy) i przyzna nagrody w postaci sprzętu AGD. Zapraszamy do ujawnienia talentów kulinarno-artystycznych, puszczenia wodzy fantazji i wzięcia udziału w konkursie. Organizator: Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży ul. Wojska Polskiego 3, tel. 216 32 26, www.mdk.4lomza.pl

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę