Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Już dziś Gościniec Łomżyński 2006

W programie koncerty muzyczne i pokazy taneczne lokalnych wykonawców i artystów zaproszonych z kraju i zagranicy. Wśród nich wystąpi zespół Ivan i Delfin, który reprezentował Polskę na Festiwalu Eurowizji oraz gwiazda muzyki cygańskiej Rico Sanchez z zespołem Gipsy Kings Party. Wykonają w Łomży m.in. przeboje słynnej grupy Gipsy Kings z którą Rico Sanchez koncertował. Całość tradycyjnie już zakończy wspaniały pokaz sztucznych ogni.

 
Dodatkową atrakcją tegorocznego Gościńca będą nieoficjalne mistrzostwa Polski w jedzeniu fafernuchów. Do wzięcia udziału w zawodach zapraszamy tych, którzy chcą się zmierzyć z dużymi ilościami tych tradycyjnych „chociaż nieco zapomnianych” kurpiowskich ciasteczek.

Ponadto w czasie festynu prezentowany będzie ŁKS z okazji 80. lecia klubu oraz prowadzone będą aukcje i kwesty na rzecz drużyny piłkarskiej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dobrze zabawić w  wakacyjnej, beztroskiej atmosferze a przy  okazji wesprzeć naszych wspaniałych piłkarzy.
Festyn rozpocznie się o godz. 14.00 a fafernuchowe mistrzostwa ok. 14.45

PROGRAM FESTYNU  

Roman Borawski
dyrektor MDK - DŚT w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę