Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Karatecy na medale

Hubert Kamiński z Łomżyńskiego Klubu Karate świetnie zaprezentował się podczas VII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Wzięło w nim udział 232 zawodników z 24 klubów z Polski. Hubert zdeklasował rywali wygrywając przed czasem wszystkie swoje walki i zdobył pierwsze miejsce w kategorii „dzieci młodsze chłopcy 2008-2009 do 28 kg”.

Łomżyński Klub Karate na zawodach reprezentowało pięciu młodych karateków i jak przekazuje Marek Czech, instruktor karate w ŁKK, wszyscy stanęli na podium.  Poza Hubertem Kamińskim na najwyższym podium stanął również Mateusz Długozima, który startował w kategorii „dzieci chłopcy 2006-2007 do 55 kg”. Drugie miejsce w kategorii „dzieci młodsze chłopcy 2010-2011 do 25 kg” zajął Maciej Gawarecki. Na trzecich miejscach rywalizację zakończyli Kacper Zaczek i Bartłomiej Gawarecki. Kacper startował w kategorii „dzieci chłopcy 2006-2007 do 30 kg”. Bartek w kategorii „dzieci chłopcy 2006-2007 do 45 kg”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę