Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Tylko dla... golasów

Główne zdjęcie
Park wodny, ul. Wyszyńskiego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wprowadza nową ofertę - wieczory saunowe. Wejściówka na trzygodzinną sesję, która ma odbywać się tylko w piątki do północy, kosztuje 25 zł i jest przeznaczona dla dorosłych, bo „w tym czasie obowiązywać będzie strefa beztekstylna”.

MOSiR tłumaczy, że „strefa beztekstylna przede wszystkim związana jest z higieną, ale również zdrowiem i bezpieczeństwem”. W każdy piątek w strefie SPA Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego w godzinach od 21. do 24. korzystając z saun nie mogą używać strojów kąpielowych. Dyrekcja miejskiej placówki zapowiada, że podczas tego wieczoru przewidziane są również atrakcje w postaci seansu saunowego.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę