Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Walne Zebranie w MŁKS

W niedzielę 22. stycznia 2017r. o godzinie 17:00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży odbędzie się Walne Zebranie Członków Młodzieżowego ŁKS-u. Głównym punktem zebrania zwołanego przez kuratora stowarzyszenia będzie wybór pełnoprawnego zarządu.

Dziś władzę w klubie jednoosobowo sprawuje Adam Piaścik, którego sąd wyznaczył na kuratora MŁKS-u, po tym gdy okazało się, że w klubie zgodnie ze statutem nie przeprowadzano regularnych  wyborów jego władz.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę