Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Srebrny puchar komendanta podlaskiego dla strażaków z Łomży

Główne zdjęcie
Grzegorz Wilczyński, Biedrzycki Tomasz, Zalewski Andrzej, Cieślikiewicz Kamil, Rutkowski Grzegorz, Gliwicki Łukasz, Wasiulewski Paweł, Karpiński Michał, Korzeń Paweł, Leszczyński Paweł, Krzysztof Milewski, Kuzia Rafał

Łomżyńscy strażacy, czyli ubiegłoroczni mistrzowie, zajęli drugie miejsce w halowym turniej piłki nożnej w Łapach o puchar podlaskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku. Przed drużyną łomżan, której kierownikiem jest starszy kapitan Krzysztof Milewski z Komendy Miejskiej PSP, uplasowali się strażacy z KM PSP Suwałki, za nimi – KM w Białymstoku.

- Po wcześniejszych eliminacjach w Łomży wyszliśmy na 1. miejscu, dlatego w znakomitej formie i nastrojach zagraliśmy w Łapach – opowiada kierownik zespołu st. kpt. Milewski. - Zagraliśmy w finale systemem każdy z każdym, dwa razy po 10 minut. Mecz z kolegami z Komendy Powiatowej PSP w Sokółce wygraliśmy 2 : 0. Z kolegami z Suwałk przegraliśmy 0 : 3. W tym pojedynku piłka zachowywała się jak zaczarowana: prawie wpadała do bramki i w ostatniej chwili była wyciągana przez bramkarza albo wybijana przez kogoś wbiegającego niepodziewanie. Suwalczanie zaskoczyli pozytywnie chyba wszystkich uczestników turnieju. Natomiast z Białymstokiem wygraliśmy 2 : 1.

Zdobywcami goli na wagę dużego, srebrnego pucharu od komendanta wojewódzkiego PSP okazali się: Tomasz Biedrzycki, Paweł Wasiulewski i Grzegorz Rutkowski. Bramkarzem srebrnej drużyny piłkarskiej ogniomistrzów był. Michał Karpiński. - Sprawował się dzielnie, wybronił dużo bramek – ocenie kierownik grupy. - Chciałbym pochwalić również naszych napastników i organizatorów sparingów, m.in., w Zambrowie: Rafała Kuzię i Kamila Cieślikiewicza. Mecz w piłce halowej jest szybki jak w hokeju i zmiany są hokejowe, w każdej chwili zmęczony zawodnik jest zastępowany przez kolegę. Graliśmy dobrze, z charakterem i fair play: nikt nie miał kontuzji w całym turnieju.

 

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę