Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Zwycięski Bieg Niepodległości w Warszawie

Główne zdjęcie
Maciej Badurek

Zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża Maciej Badurek został zwycięzcą 28. Biegu Niepodległości w Warszawie. Wystartowało w nim ponad 12 tysięcy biegaczy, a zwycięzca 10-kilometrową trasę pokonał w 30 minut i 53 sekundy.

Bieg Niepodległości w Warszawie wystartował 11 listopada o godz. 11:11. Zawodnicy mieli do pokonania trasę wytyczoną ulicami centrum stolicy: al. Jana Pawła II – T. Chałubińskiego – al. Niepodległości – zawrócili na skrzyżowaniu z ul. Rakowiecką i pobiegli z powrotem – al. Niepodległości – T. Chałubińskiego – al. Jana Pawła II. Metą wyścigu była ul. Stawki. Jako pierwszy dobiegł do niej Maciej Badurek, doktorant warszawskiej AWF, który - jak podkreśla Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, biega w barwach tego łomżyńskiego klubu.
- Muszę przyznać, że zwycięstwo w tak podniosłym dniu jest czymś wspaniałym – opowiada. -  Myślę, że gdyby była wyższa temperatura to udałoby się uzyskać jeszcze lepszy czas, ale pomimo zimna i tak jestem bardzo zadowolony, bo to moje pierwsze zwycięstwo w Biegu Niepodległości. Na mecie miałem tak zmarzniętą szczękę, że z trudem rozmawiałem…

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę