Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Igrzyska Polonijne otwarte

W Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży uroczyście otwarto VI Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły. Uroczystościom przewodniczył twórca Stowarzyszenia Wspólnota Polska prof. Andrzej Stelmachowski – Stowarzyszenie to jest głównym organizatorem Igrzysk Polonijnych. W zawodach uczestniczy około tysiąca osób w tym polonusi z Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy.

To jedyna tej skali impreza sportowa adresowana do młodzieży polskiego pochodzenia rozsianej po świecie, której towarzyszą rówieśnicy z Polski. Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oddział w Łomży, Prezydent Miasta Łomża i Starosta Łomżyński. Zawody sportowe w ramach Igrzysk rozgrywane są już od wtorku. Młodzież rywalizuje w 10-ciu konkurencjach: lekka atletyka, piłka nożna, tenis stołowy, siatkówka dziewcząt, minikoszykówka chłopców, szachy, zapasy, strzelectwo sportowe, pływanie, taekwondo WTF.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę