Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

W piątek startuje „Piątuś” Cup 2016

16. młodych tenisistek z Polski będzie rywalizowało w Łomży w drugim Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek „Piątuś” Cup 2016. Zawody rozpoczynają się w piątek rano na kortach III LO przy ul. Senatorskiej. - Chcemy w Łomży promować tenis, piękną dyscyplinę sportową, oraz pokazać kibicom i naszym zawodniczkom zawody tenisowe na najwyższym w Polsce poziomie w kategorii wiekowej do lat 14 – mówi Tomasz Waldziński, trener UKS Return, zaznaczając, że tym razem w turnieju wystartują trzy łomżyńskie zawodniczki.

W piątek od godz. 9.00 na kortach przy III LO tenisowe rozgrywki rozpoczną zawodniczki mające od 12 do 14 lat. Przyjadą m.in. z Warszawy, Gdańska czy Łodzi. Ze zgłoszonych do turnieju najwyżej w rankingach Polskiego Związku Tenisa – na 10. miejscu - rozstawiona jest Martyna Szynkowska z  UKS RP Sport Olsztyn. Wśród tenisistek, których gry będzie można obserwować przez trzy dni są trzy zawodniczki UKS Return Łomża: Aleksandra Czerwińska (69. w rankingu PZT), Katarzyna Przybyszewska (128.) i Maja Cyndzas (133.)
- Turniej będzie rozgrywany systemem grupowym każdy z każdym, przez co pierwszy mecz przegrany nie będzie dyskwalifikował z dalszych rozgrywek – podkreśla Tomasz Waldziński. - 16. zawodniczek zostanie rozlosowanych na cztery grupy, a zwyciężczynie zagrają każda z każdą o pierwsze miejsce; zdobywczynie drugich miejsc o drugie itd. Sędzią zawodów będzie Janusz Sewastianow bardzo ceniony sędzia PZT z wieloletnim doświadczeniem.

Organizatorami turnieju są: III LO w Łomży, UKS Return Łomża i OSM Piątnica. Spółdzielnia to także sponsor główny turnieju, a wsparcia finansowego organizatorom udzielił również Urząd Miasta Łomża.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę