Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Biegacze na ulicach miasta

W niedzielę 17 kwietnia 2016 roku odbędzie się szósta edycja Łomżyńskiego Półmaratonu o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. W zawodach udział weźmie 250 biegaczy z całego kraju, którzy będą rywalizowali na dystansach 21 km, 10 km i 5 km. Zarówno start, jak i meta biegów, zaplanowane są na Starym Rynku w Łomży, a trasa półmaratonu została wytyczona ulicami starówki, które w trakcie biegów zostaną wyłączone z ruchu.

Początek imprezy przewidziano o godz. 12:00, ale Stary Rynek zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów samochodowych już od godz. 10:00. Trasa biegów będzie odbywała się po pętli ulicami: Stary Rynek – Woziwodzka – Plac Zielony – Rybaki – Zdrojowa i to te ulice będą wyłączamne z ruchu na czas zawodów. W biegu na dystansie półmaratonu udział weźmie 140 osób, natomiast w biegach na 10 i 5 km wystartuje odpowiednio 60 i 50 biegaczy. 
Dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów są planowane około godz. 15:00.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie biegamy dla zdorowia. Więcej informacji znajduje się na stronie www.biegamydlazdrowia.pl.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę