Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Puchar starosty dla drużyny ze starostwa

Drużyna piłkarska Starostwa Powiatowego w Łomży wygrała I Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Łomżyńskiego. W rozgrywkach, które odbył się w sobotę w Śniadowie, wystartowało pięć zespołów, ale tylko w dwóch z nich: Śniadowo i Przytuły zawodnikami byli wójtowie gmin Rafał Pstrągowski i Kazimierz Ramotowski.

- Atmosfera turnieju była bardzo gorąca – podają organizatorzy. - Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwało dwóch sędziów liniowych Zdzisław Dobrowolski i Leszek Klepacki. Organizatorzy zapewnili pomoc medyczną, napoje i ciepły posiłek.
Po rozegraniu 10 meczów systemem każdy z każdym okazało się, że najlepsza drużyną turnieju jest zespół Starostwa Powiatowego w Łomży, który wyprzedził zespół Gminy Śniadowo. Trzecie miejsce zajęła Gmina Miastkowo, IV – Gmina Nowogród, a V - Przytuły.
W klasyfikacji indywidualnej tytuł Najlepszego Bramkarza zdobył – Marcin Pieńkowski (Starostwo Powiatowe). Natomiast Najlepszym Strzelcem turnieju został zawodnik gospodarzy – Piotr Dryka.
Jak przekazuje Wiesław Jemielity, sekretarz Gminy Śniadowo, według uzgodnień uczestników za rok gospodarzem II Samorządowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej będzie Miastkowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę