Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dobry start ,,Olimpijczyka”

Główne zdjęcie
Ariel Jabłoński
i trener Krzysztof Rychter

Ariel Jabłoński z UKS „Olimpijczyk” wywalczył brązowy medal podczas XI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwondo WTF. Ariel Jabłoński w mistrzostwach wystartował w kategorii wagowej powyżej 78 kilogramów.


Jest to kolejny dobry start tego młodego zawodnika, w listopadzie 2004 roku na Międzynarodowych Mistrzostwach Warszawy wywalczył również brązowy medal, a w Eliminacjach do Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży zajął miejsce drugie i trzecie. Ariel Jabłoński trenuje pod okiem trenerem Krzysztofa Rychtera w Uczniowskim Klubie Sportowym ,,Olimpijczyk” przy Publicznym Gimnazjum im. Rodziny Lutosławskich Nr 9 w Łomży. Klub działa od 2003 roku i posiada Licencje Polskiego Związku Taekwondo WTF, a o jego poziomie najlepiej świadczą wyniki – choćby te ostatnie Ariela Jabłońskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę