Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Siłacze na medale

Bardzo dobrze zaprezentowali się łomżyńscy siłacze podczas rozgrywanych w Łodzi Mistrzostw Europy w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Martwym Ciągu RAW federacji WPA. Na zawody pojechali zawodnicy z Bursy Szkolnej nr 2 i siłowni ZIBI, których opiekunem jest Zbigniew Turowski.

Dariusz Wybraniak w grupie juniorów do lat 19 w kat. wagowej do 75 kg. zajął pierwsze  miejsce w martwym ciągu, a także pierwsze miejsce w kat. OPEN juniorów do lat 19 i drugie miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc. 
Patryk Kwiatkowski w grupie młodzików do lat 17 w kat. wagowej do 82,5 kg zajął drugie miejsce w martwym ciągu. 
Natomiast Zbigniew Pajęcki w grupie Masters 50 - 54 w kat. wagowej do 67,5 kg, zajął pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę