Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Samochodami dookoła... Łomży

Cztery załogi wystartowały w pierwszym tej wiosny turystyczno-sportowy rajdzie samochodowym wokół Łomży. Rajd zorganizował Automobilklub Łomżyński. Trasa poprowadziła malowniczymi zakątkami z Łomży do Nowogródu. Rajd wygrała załoga Sebastian Banasik i Albert Banasik jadąca Oplem Kadetem.

W stosunku do zamierzeń Rajd ograniczono ze względu na mniejsze zainteresowanie. W sumie wystartowały w nim tylko cztery załogi, ale tylko trzem udało się dotrzeć do mety w Nowogrodzie.
Na początek zawodnicy ścigali się na betonowym placu przy Motelu Fadom w Łomży. Następnie przejechali do Nowogrodu. Na tamtejszym targowisku konkurencje powtórzono, ale na nawierzchni szutrowej.

Ostatecznie rajd wygrała załoga Sebastian Banasik i Albert Banasik jadąca Oplem Kadetem przed załogą Marek Kopańczyk i Tomasz Porwisiak w Mazdzie i załogą Piotr Dardziński i Kamila Jankowska - Opel Kadett
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę