Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Wielki sukces szachistek w Baku

Główne zdjęcie
Malwina Szewczyk i Joanna Strześniewska

11-letnia Malwina Szewczyk, trenująca w sekcji szachowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży wraz z Joanna Strześniewska z Płocka zdobyły brązowy medal Mistrzostw Narodów Europy w szachach niedosłyszących. Malina była najmłodszą uczestniczką, a w towarzyszącym turniej blitza, czyli szachach błyskawicznych z maksymalnym czasem 5 minut dla zawodnika, również zajęła 3. miejsce.

Drużynowe zawody odbywały się w Baku, stolicy Azerbejdżanu. W ostatniej decydującej rundzie pokonały 2:0 drużynę Litwy. Malwina na I szachownicy pokonała czarnymi - Egle Marcinkeviciene (elo - 1642), a Joanna na II desce pokonała - Ludmiłę Samoilovą.
Zdobyty w Baku przez polski duet Malwina Szewczyk - Joanna Strześniewska brązowy medal jest pierwszym w historii polskim medalem Mistrzostw Narodów Europy w szachach niedosłyszących.


230804070022.gif
Foto: Malwina Szewczyk i Joanna Strześniewska
Foto: Malwina Szewczyk
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 12 października 2015 10:31
Data ostatniej edycji: pon, 12 października 2015 10:34:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę